• Adres:Okmeydanı, Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Yüzer Havuz Sokak, No:27/A, Şişli, İstanbul
  • Sertifikalarımız: ISO 9001 yönetim standardı , CE ve EN-54

Hakkımızda

SENS Hakkında

SENS; YANGIN ALARM SİSTEMLERİ İÇİNDE GELİŞMİŞ TEKNOLOJİLERİ,SİSTEMLERİ VE BİLEŞENLERİ SAĞLAYAN LİDER BİR ÜRETİCİ KONUMUNDADIR.EN-54 STANDARTLARIYLA UYUMLU,SENS ÜRÜNLERİ KULLNICI DOSTU YÜKSEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İLE YANGIN ALARM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ PAZARINDA ÖNEMLİ BİR YERE SAHİPTİR.DÜNYADA GENİŞ BİR YER KAPLAYAN YANGIN ALARM SİSTEMLERİ ÜRETİM,ÜRÜN VE TEKNİK DESTEK TEKNOLOJİLERİYLE KENDİ DÜNYANIZI DAHA GÜVENLİ KILMAYA GELDİK.ARAŞTIRMALARIMIZIN,ÜRÜNLERİMİZİN VE ÇALIŞANLARIMIZIN HER ŞEYİ MÜMKÜN KILAN BENZERSİZ GÜÇLÜ YÖNLERİNE İNANIYORUZ.KENDİ ÜRÜN YELPAZEMİZ VE BAYİLERİMİZLE TÜRKİYEYE HİZMET VERMEKTEN ONUR DUYARIZ. EN-54 STANDARTLARIYLA UYUMLU, SENS ÜRÜNLERİ KULLANICI DOSTU YÜKSEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERI İLE YANGIN ALARM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ PAZARINDA ÖNEMLİ BİR YERE SAHİPTİR.

ISO 9001 YÖNETİM STANDARDI , CE ve EN-54 SERTİFİKALARINA SAHİPTİR.

SENS HER ZAMAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÜRÜN VE HİZMETLER SUNMA AMACINDADIR. MÜŞTERİNİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAN VE BU KONUDAKİ HER TÜRLÜ ADIMI ATMA HUSUSUNDA UZUN VADELİ İŞ BİRLİĞİ İLE KAZAN, KAZANDIR POLİTİKASINI KENDİSİNE İLKE EDİNMİŞTİR. BU HEDEFLERE SENS, ÜRÜNLERİN GELİŞMESİNİ VE HER GEÇEN GÜN ARTAN KALİTESİNİ KORURKEN, REKABETÇİ FİYATLAR SUNARAK, GEREKTİĞİNDE MÜŞTERİ GERİ BİLDİRİMLERİNİ TEMEL ALAN ÇÖZÜMLER ÜRETİR. ELEKTRONİK YANGIN GÜVENLİK PAZARINDA SENS YETENEKLİ AR-GE’Sİ VE GENÇ PAZARLAMA EKİBİ İLE YATIRIMLARINI SÜRDÜRMEKTEDİR.SENS ÇALIŞANLARI ŞİRKETİN GERÇEK HAZİNESİDİR.

Ürünler
Welcome banner Image

Sürdürülebilir ilerleme için yenilikçi Ürün Çözümleri sunuyoruz.Profesyonel ekibimiz piyasada verimliliği ve maliyet etkinliğini artırmak için çalışır.

Footer Logo

Neden bizi seçmelisiniz

Özel olarak geliştirilmiş teknolojiye dayanan çeşitli endüstriyel uygulamalar için önceden çalışma yapma tesisimiz var. Değişen ihtiyaçlara göre de geliştirmeye hazırız. Altyapı ile ilgili kurulum projeleri.

  • Mükemmel Teknoloji
  • Sertifikalı Mühendisler
  • Zamanında teslimat
  • En İyi Marka